A 3 utas basszusreflexes centrális hangszóró speciálisan középső hangszóróként való használatra lett tervezve az új házimozi rendszerébe. Hátsó dupla basszusreflex.
Csatlakozó: csavaros - aranyozott.
Csatlakozó: csavaros - aranyozott.
Műszaki adatok:
1 x soft dome tweeter
2 x 5,25" woofers
2 x 5,25" midranges
| Rendszer: | 3 utas |
| Basszusreflex: | IGEN - dupla / hátsó |
| Impedancia: | 4 - 8 Ohm |
| Érzékenység: | 90 dB |
| Frekvenciaátvitel: | 45 - 32.000 Hz |
| Teljesítményterhelés: | 210-290W |
| Csatlakozó: | Szabványos |
| Magasság: | 165 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Tömeg / db: | 8,2 kg !! |