A Challenger CSB-V12 aktív mélynyomó előre sugárzó, hangolt bassreflexszel a tiszta és kontrollált basszusreprodukció érdekében. Nagy teljesítménnyel és automatikus bekapcsolással a bejövő jel érzékelésekor.
A Dynavoice Challenger CSB-V12 méretével és teljesítményével egyaránt lenyűgöző. A kompromisszummentes kialakításnak és átgondolt designnak köszönhetően ez a mélynyomó egyaránt használható sztereó és házimozi rendszerekhez. A CSB-V12 minden elemét a Klippel™ program segítségével optimalizálták: alumíniumkosaras hangszóró, kettős hűtőrendszer és belső merevítőkkel ellátott HDF-doboz. Az előlap vastagsága eléri a 4 cm-t! A kivitelezés, a csúcsminőségű alkatrészek, a teljesítmény és a design a CSB-V12-t az abszolút TOP kategóriába, a legjobb mélynyomók közé emeli – ismét verhetetlen Dynavoice áron...
Az AB osztályú teljesítményerősítőknek köszönhetően a CSB-V sorozat basszusa rendkívül feszes és gyors. A mélynyomó RCA/LFE bemenetekkel és RCA kimenettel rendelkezik, amely lehetővé teszi két (vagy több) mélynyomó egyszerű összekapcsolását. A magas szintű bemenet lehetővé teszi a mélynyomó csatlakoztatását olyan rendszerekhez is, amelyeken nincs dedikált mélynyomó-kimenet (SUB OUT). Emellett 12 V-os trigger, parametrikus equalizer is rendelkezésre áll, amelyen a kritikus frekvencia 63 Hz-en három lépésben állítható (-3 dB, 0 dB vagy +3 dB), valamint fáziskapcsoló, amellyel a hangot a szoba adottságaihoz és saját preferenciáihoz igazíthatja.
Az aljára Dynavoice X-Type Board rezgéscsillapító lap van felszerelve – egy speciálisan tervezett alap, mélyedésekkel puha csillapításhoz vagy a mellékelt M8-as menetes lábakhoz. A Dynavoice X-Type lap extra stabilitást biztosít a mélynyomó dobozának, csökkenti a rezgést és a zajt, mindezt kiváló basszusélmény mellett.
Svédországban tervezve és teljes egészében ott fejlesztve!
Műszaki adatok
| Típus: | Aktív mélynyomó - Class A/B |
| Bassreflex: | IGEN |
| Modell: | CSB-V12 |
| Színváltozat: | Tölgy, fekete, fehér |
| Teljesítmény (RMS): | 300 W |
| Teljesítmény (max.): | 600 W |
| Frekvenciaátvitel: | 30 - 150 Hz |
| Állítható frekvencia / fázis: | 35 - 150 Hz, 12 dB meredekséggel / 0-180 fok |
| Hangszóró: | 12 hüvelyk |
| Méretek (SzxMxM): | 400 x 469 x 548 mm |
| Tömeg: | 27,6 kg |