Dynavoice Magic S4 - effekt monitorok elülső bassreflexszel. Kétútas bassreflex rendszerként kerültek kialakításra, neodímium mágnessel ellátott 1" lágy textil szövet magassugárzó kalotával és 4" középmély-sugárzóval.
A bemeneti csatlakozóaljzat kiváló minőségű aranyozott fémből készült, masszív csavaros csatlakozókkal.
Ezek a hangfalak sikeresen alkalmazhatók házimozirendszerek effektcsatornáihoz, de kereskedelmi helyiségek vagy éttermek hangosításához is.
| Rendszer: | 2 utas |
| Bassreflex: | IGEN-elülső |
| Impedancia: | 4 - 8 Ohm |
| Érzékenység: | 90 dB |
| Frekvenciatartomány: | 50 - 32 000 Hz |
| Teljesítményterhelhetőség: | 100 W |
| Csatlakozó: | Standard-Single wire |
| Magasság: | 250 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Tömeg / db: | 2,4 kg |