"Dynavox 25mm magassugárzó DX164"
Műszaki specifikációk
| Típus: | Dynavox 25mm magassugárzó |
| Teljesítmény: | 25 W (RMS) |
| Impedancia: | 8 Ohm |
| Frekvenciatartomány: | 1000 Hz - 22 kHz |
| Hangnyomás: | 91 dB |
| Beépítési mélység: | kb. 28 mm |
| Csavarkör átmérője: | kb. 90 mm |
| Méretek: | kb. 100 x 100 mm / magasság kb. 32 mm |
| Tömeg: | kb. 470 g |