"Dynavox 25mm magassugárzó DX177 Titan"
Műszaki specifikációk
| Típus: | magassugárzó |
| Teljesítmény: | 80 Watt |
| Impedancia: | 8 Ohm |
| Frekvenciatartomány: | 1,5 - 20 kHz |
| Hangnyomás: | 90 dB |
| Beépítési mélység: | 25 mm |
| Csavarkör átmérője: | 90 mm |
| Méretek: | (Á x M) 100 mm x 30 mm |
| Tömeg: | kb. 480 g |