"Dynavox DX187 Mylar Kalotten Quatro"
Műszaki specifikációk
| Típus: | HiFi magassugárzó |
| Teljesítmény: | 80W |
| Frekvenciatartomány: | 3 - 21 kHz |
| Hangnyomás: | 88 dB |
| Beépítési mélység: | 22 mm |
| Csavargyűrű rész: | 50 mm |
| Méretek: | 61 x 61 mm |
| Tömeg: | kb. 90 g |
| Típus: | HiFi magassugárzó |
| Teljesítmény: | 80W |
| Frekvenciatartomány: | 3 - 21 kHz |
| Hangnyomás: | 88 dB |
| Beépítési mélység: | 22 mm |
| Csavargyűrű rész: | 50 mm |
| Méretek: | 61 x 61 mm |
| Tömeg: | kb. 90 g |
Mivel egy másik webshop nyelvre vált, a kosár egyes termékei eltávolíthatók.