Csöves MM / MC Phono előerősítő vonalbemenettel, audiofil kivitelben, különálló tápegységgel
A Dynavox TPR-2 fémházas hangkondicionáló, amely bármilyen zeneforráshoz csatlakoztatható. A beépített, kiváló minőségű 12AU7-es elektroncsőnek köszönhetően a hang olyan élménnyé válik, amelyet eddig csak csöves erősítőkből ismerhetett. Az előlap üvegablakán keresztül ez az elektroncső látványos díszítőelemmé is válik, amikor a készülék működés közben világít. A TPR-2 phono előerősítőként is használható MM és MC rendszerekkel kombinálva. Hangerőszabályzó, vonal- / phono kapcsoló, különálló tápegység.
Audio.de értékelés - Spitzenklasse
Műszaki adatok:
| Felszereltség: | 1 x 12AU7 (ECC82) |
| Erősítés: | MM 40 dB / MC 60 dB / 12 dB |
| Bemeneti impedancia: | MM 47 kOhms / MC |
| 100 ohm / 20 kOhms | |
| Kimeneti impedancia: | 7 kOhms |
| Frekvenciatartomány: | A használt MM / MC hangszedőtől függően |
| 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB | |
| Jel-zaj viszony: | MM -68 dB / MC -70 dB / AUX -76 dB |
| Üzemi feszültség: | 230 V AC / 50 Hz |
| Méretek: | 148 x 178 x 80 mm |
| Színkivitel: | fekete / ezüst |
| Tömeg: | 2,5 kg |