Sztereó kompakt erősítő 2x90W / Phono bemenet, USB, Bluetooth, koaxiális és optikai bemenet + 2 utas polcsugárzók fekete kivitelben
A piacon megjelenik egy teljesen új sztereó kompakt erősítő kiváló hanggal és felszereltséggel.
Érdemes kiemelni az MM rendszerű gramofonok számára kialakított bemenetet, az új VFD technológiájú kijelzőt, a nagyobb kimeneti teljesítményt és a két további digitális bemenetet (optikai és koaxiális) TV, streamer, internetes/DAB rádió, laptop, PC stb. csatlakoztatásához. A VT-90 egy kiváló minőségű sztereó kompakt erősítő, amely széles körű jelforrások csatlakoztatására alkalmas (2 x analóg, köztük 1 x MM rendszerű gramofonhoz, digitális optikai és koaxiális, USB és BT V5.0).
A VT-90 A/B hangszórókimeneti lehetőséget kínál. Ennek köszönhetően a VT-90 ideális megoldás egy második szobában való hangvisszaadáshoz is. Emellett a VT-90 rendelkezik Pre-Out kimenettel, hangszínszabályozással (magas, mély, balansz) és IR távirányítóval a digitális jelbemenetek és a hangerő vezérléséhez. A VT-90 elegáns előlapja 4 mm vastag, csiszolt alumíniumból készült, alumínium kezelőszervekkel.
| Típus: | integrált erősítő |
| Frekvenciatartomány: | 20Hz - 20kHz (+/-3dB) |
| Teljesítmény: | Zene / 4 Ohm 180W / 2x90W |
| Torzítási tényező: | 0,1 % (1 kHz / 1 W) |
| Bemeneti érzékenység: | 500 mV (1 kHz / THD 1 %) |
| Jel/zaj arány: | > 85 dB |
| Bemenetek: | 1 x sztereó cinch 1 x sztereó cinch phono MM USB BT (V 5.0) optikai és koaxiális |
| Kimenetek: | 1 x Pre-Out - sztereó cinch aljzat banáncsatlakozós csavaros terminálok 4 hangszóróhoz 3,5 mm-es fejhallgató-aljzat |
| Üzemi feszültség: | 230V / 50Hz |
| Szín: | Fekete |
| Méretek: | (Sz x M x Mé) 300 x 175 x 89 mm |
| Automatikus készenléti üzemmód: | Igen |
| Energiafogyasztás automatikus készenléti üzemmódban: | < 0,4 W hálózati készenléti üzemmód nélkül |
| Tömeg: | 3 kg |
| Csomag tartalma: | Tápkábel Távirányító BT antenna Német nyelvű útmutató |
2 utas bassreflex polcsugárzók
Az új Nota X az esztétika, a gyártási és hangminőség tökéletes kombinációja, high-end hangvisszaadással.
Indiana Line Nota 250 X a teljesen új Nota X sorozat polcos modellje, amelyre jellemzőek a matt fekete hangdobozok fekete-szürke tölgy és világos dió oldalpanelekkel, amelyek ideálisan illeszkednek a modern enteriőrökbe. Kétutas kialakítás 26 mm-es selyem kalotás magassugárzóval és PP membránú közép-mélysugárzóval.
A NOTA X modellsorozat maximális odafigyeléssel lett tervezve a természetes, hiteles, tágas hangzás elérése érdekében, hogy a visszaadás a lehető legjobban közelítse meg az élő zene élményét.
A visszaadott hang átlátszóságát a legfinomabb részletek minimális vesztesége, valamint a sugárzók közötti frekvencia- és fázistiszta átmenet biztosítja. Ezt az optimálisan tervezett, saját fejlesztésű sugárzók érik el, amelyek egyenletes frekvenciamenettel rendelkeznek a munkasávban, és alacsony torzítást mutatnak azon kívül is. A sorozathoz speciálisan tervezett sugárzók kiváló tulajdonságainak köszönhetően nincs szükség további frekvenciakorrekciára az osztóban. Ez pontosabbá és egyszerűbbé tette az osztó tervezését, ami gondosan megválasztott alkatrésseivel együtt alacsony jelveszteséget és kiváló műszaki paramétereket biztosít rendkívül kedvező áron...
A teljesen új NOTA X sorozat elektromos tulajdonságaival és különösen magas érzékenységével gyakorlatilag semmilyen erősítőt nem terhel meg túlzottan az árkategóriájában. Mindegy, hogy sztereó erősítőről vagy AV receiverről van szó, az Indiana Line Nota X sugárzók otthoni moziban is kiváló hangminőséget nyújtanak.
A kivitelezésnek és az alkalmazott anyagoknak, az alacsony mechanikai torzításnak és veszteségeknek köszönhetően a legfinomabb részletek is megőrződnek még nagyon alacsony hangerőn is. Így megmarad az átlátszóság, a visszaadás elevensége és a teljes dinamikatartomány.
Az Indiana Line a Nota X sorozattal jellegzetes hangzását, kiváló kivitelezését és gyönyörű olasz dizájnját a megfizethető sugárzók világába is elhozza. Példa arra, hogy milyen minőségű sugárzókat és mennyiért lehet ma a fejlett technológiának és a kifinomult know-how-nak köszönhetően előállítani.
Kiváló ár/teljesítmény arány. Developed in Italy.
Közép-mélysugárzó: 1x 135 mm
Magassugárzó: 1x 26 mm selyem kalota
Impedancia: 4 - 8 Ohm
Aranyozott terminálok: single-wiring
Frekvenciatartomány: 48 - 22.000 Hz / Osztási frekvencia: 2.600 Hz
Érzékenység: 91,0 dB
Ajánlott erősítőteljesítmény: 30 - 80 W
Méretek (sz x m x mé): 175 x 285 x 255 mm
Tömeg: 3,4 kg