Elsők a világon!!! High-End kategóriás referencia fülhallgató rubin akusztikus szűrővel.
Az R1 az első fülhallgató a világon, amely balanced armature meghajtóval rendelkezik, és rubint használ akusztikus szűrőként. Lenyűgöző mind teljesítmény, mind esztétika és dizájn szempontjából.
A rendkívül kemény rubin anyag, amelyet akusztikus szűrőként alkalmaznak, jelentősen elnyomja az egységen belüli parazita rezonanciákat, és hihetetlen mélységet és tisztaságot biztosít a teljes frekvenciaspektrumon. Olyan hangszínpadot és dinamikus tartományt nyújt, amelyet eddig még soha nem hallott fülhallgatóból.
Az akusztikus szűrőhöz nagy keménységű rubin anyagot alkalmaznak a rezonancia alapos kiküszöbölése érdekében.
? Az R1 alacsony rezonanciájú, megmunkált alumínium házat használ
? 4N OFC ezüstözött kábel 3,5 mm-es aranyozott szögcsatlakozóval
? Comply™ habszivacs fülbetétek a légmentességért és a hangszigetelésért
? Csere fülbetét készlet
? Házi marhabőrből készült tárolótokkal szállítják
? Made in Japan
| Paraméter | Érték |
| ház | zárt |
| fülbetétek | intraaural, szilikon |
| frekvenciatartomány | 4 - 90.000 Hz |
| impedancia | 31 ? ± 10 % |
| érzékenység | 113 ± 2 dB |
| max. terhelhetőség | 20 mW |
| kábel | 1,2 m szimmetrikus |
| tömeg | 8.0 g |
| csatlakozó | 3,5 mm-es aranyozott szögcsatlakozó |
Made in Japan