Világelsők!!! High-End kategóriás referencia fülhallgató rubinakusztikus szűrővel.
Az R1 az első fülhallgató a világon balanced armature rendszerrel, amely rubint alkalmaz akusztikus szűrőként. Teljesítménye és esztétikai megjelenése egyaránt lenyűgöző.
A rendkívül kemény rubin anyag, amelyet akusztikus szűrőként alkalmaznak, jelentősen csökkenti az egységen belüli kóborrezonanciákat, és hihetetlen mélységet és tisztaságot biztosít a teljes frekvenciaspektrumon. Olyan hangszínpadot és dinamikatartományt nyújt, amelyet eddig még nem hallott fülhallgatóból.
Az akusztikus szűrőhöz nagy keménységű rubinanyagot alkalmaznak a rezonancia teljes kiküszöbölése érdekében.
? Az R1 alacsony rezonanciájú, megmunkált alumínium házat használ
? 4N OFC ezüstözött kábel 3,5 mm-es aranyozott szögcsatlakozóval
? Comply™ habszivacs fülilleszték a légzáráshoz és a hangszigeteléshez
? Csere fülilleszték-készlet
? Hazai marhabőr tárolótokkal szállítják
? Made in Japan
| Paraméter | Érték |
| kialakítás | zárt |
| fülilleszték | intraaural, szilikon |
| frekvenciaátvitel | 4 - 90.000 Hz |
| impedancia | 31 ? ± 10 % |
| érzékenység | 113 ± 2 dB |
| max. terhelhetőség | 20 mW |
| kábel | 1,2 m szimmetrikus |
| tömeg | 8.0 g |
| csatlakozó | 3,5 mm-es aranyozott hajlított Jack |
Made in Japan