Hangszedő szett elliptikus gyémánt tűvel, szénszálas kefével, beállítási sablonnal és mikroszálas törlőkendővel
MM hangszedő, elliptikus tű, gyémánt tűhegy (tipped)
Tartozékok: csavarok, kefe, csavarhúzó
Made in Denmark.
Jellemzők:
? minden környezetben és minden célra alkalmas
? már 100 000 vásárló választotta
? rendelkezik a 2M sorozat összes előnyével
? elliptikus gyémánt
? réz vezetékek
? az „Absolute Sound" magazin 2010-es év terméke
| Kimeneti feszültség 1000 Hz-en, 5cm/sec. | 5,5 mV |
| Csatorna-egyensúly 1 kHz-en | 1,5 dB |
| Csatornaszeparáció 1 kHz-en | 22 dB |
| Csatornaszeparáció 15 kHz-en | 15 dB |
| Frekvenciatartomány - 3 dB-nél | 20-22.000 Hz |
| Frekvenciaválasz | 20-20.000 Hz + 3 / - 1 dB |
| Letapogatási képesség 315 Hz-en | 70 um |
| Engedékenység | 20 um / mN |
| Tű | Elliptikus tű |
| Tűhegy sugara | r / R 8 / 18 ?m |
| Tűnyomóerő tartomány | 1,6-2,0 g (16-20 mN) |
| Ajánlott tűnyomóerő | 1,8 g (18 mN) |
| Letapogatási szög | 20 ° |
| Belső impedancia, DC ellenállás | 1,3 kOhm |
| Belső induktivitás | 700 mH |
| Ajánlott terhelési ellenállás | 47 kOhm |
| Ajánlott terhelési kapacitás | 150-300 pF |
| Hangszedő tömege | 7,2 g |
Kimeneti feszültség 1000 Hz-en, 5cm/sec. - 5,5 mV
Csatorna-egyensúly 1 kHz-en - 1,5 dB
Csatornaszeparáció 1 kHz-en - 22 dB
Csatornaszeparáció 15 kHz-en - 15 dB
Frekvenciatartomány - 3dB-nél - 20-22.000 Hz
Frekvenciaválasz - 20-20.000 Hz + 3 / - 1 dB
Letapogatási képesség 315 Hz-en, ajánlott tűnyomóerőnél - 70 µm
Engedékenység, dinamikus, laterális - 20 µm/mN
Tű típusa - Elliptikus
Tűhegy sugara - r/R 8/18 µm
Tűnyomóerő tartomány - 1,6-2,0g (16-20 mN)
Ajánlott tűnyomóerő - 1,8 g (18 mN)
Letapogatási szög - 20°
Belső impedancia, DC ellenállás - 1,3 kOhm
Belső induktivitás - 700 mH
Ajánlott terhelési ellenállás - 47 kOhm
Ajánlott terhelési kapacitás - 150-300 pF
Hangszedő színe, test/tű - Fekete/Piros
Hangszedő tömege - 7,2 g