Hangszedő szett elliptikus gyémánt tűvel, szénkefével, beállítósablonnal és mikroszálas törlőkendővel
MM hangszedő, elliptikus tű
Tartozékok: csavarok
Made in Denmark
| Kimeneti feszültség 1000 Hz, 5cm/sec. esetén | 4 mV |
| Csatornák egyensúlya 1 kHz-en | 2 dB |
| Csatornaszeparáció 1 kHz-en | 22 dB |
| Csatornaszeparáció 15 kHz-en | 15 dB |
| Frekvenciatartomány - 3 dB-nél | 20-25.000 Hz |
| Frekvenciaválasz | 20-20.000 Hz + 3 / - 1 dB |
| Követési képesség 315 Hz-en | 65 ?m |
| Megfelelőség | 20 ?m / mN |
| Tű | Elliptikus tű |
| Tűhegy sugara | r / R 8 / 18 ?m |
| Nyomóerő tartomány | 1,5-2,0 g (15-20 mN) |
| Ajánlott nyomóerő | 1,75 g (17,5 mN) |
| Követési szög | 20 ° |
| Belső impedancia, DC ellenállás | 750 Ohm |
| Belső induktivitás | 450 mH |
| Ajánlott terhelési ellenállás | 47 kOhm |
| Ajánlott terhelési kapacitás | 200-600 pF |
| Hangszedő tömege | 5 g |