OM 5E, OMP 5E, OMB 5E, OMT 5E
Stylus 5E
| Műszaki adatok | |
| Frekvenciatartomány | 20-25.000 Hz |
| Frekvenciaválasz | 20-25.000 Hz |
| Követési képesség 315 Hz-en, ajánlott tűnyomásnál *) | <1% |
| Engedékenység, dinamikus, laterális | 65 µm |
| Tűtípus | Elliptikus |
| Tűhegy sugara | r/R 8/18 µm |
| Egyenértékű tűhegy tömeg | 0,5 mg |
| Tűnyomás tartománya | 1,5-2,0 g (15-20 mN) |
| Ajánlott tűnyomás | 1,75 g (17,5 mN) |
| Követési szög | 20° |
| Tű színe | Fekete |
| Ajánlott hangszedőkhöz | OM 5E, OMP 5E, OMB 5E, OMT 5E |
A nagy sűrűségű szénszálak eltávolítanak minden szöszt, port és szennyeződést. A kefe 1 000 mikroszálat tartalmaz, amelyek még a legapróbb részecskéket és szennyeződéseket is eltávolítják.
A TESLA szénszálas kefe rendszeres használatával a hangszedő gyémánttűjét kiváló állapotban tartja, ezáltal elősegíti a zavarmentes, pattogásmentes hallgatási élményt, valamint meghosszabbítja a hangszedő gyémánttűjének élettartamát.
Nedves tisztításhoz nem ajánlott.