A 3-utas középső hangszóró bassreflexszel speciálisan arra lett tervezve, hogy új házimozi-rendszerének középső hangszórójaként szolgáljon. Hátsó dupla bassreflex.
Csatlakozó: csavaros - aranyozott.
Csatlakozó: csavaros - aranyozott.
Műszaki adatok:
1 x lágy dóm magassugárzó
2 x 5,25" mélysugárzó
2 x 5,25" középsugárzó
| Rendszer: | 3 - utas |
| Bassreflex: | IGEN - dupla / hátsó |
| Impedancia: | 4 - 8 Ohm |
| Érzékenység: | 90 dB |
| Frekvenciatartomány: | 45 - 32.000 Hz |
| Terhelhetőség: | 210-290W |
| Csatlakozó: | Szabványos |
| Magasság: | 165 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Tömeg / db: | 8,2 kg !! |