Minőségi sztereó erősítő kompakt formátumban, lenyűgöző 2 x 80 W (4 Ohm) kimeneti teljesítménnyel
Kézzel válogatott komponensek biztosítják az elsőrangú hangzást
Az erősítő az Infineon Technologies német vállalat teljesen új MA12070 áramkörére épül! Ez egy nagy teljesítményű D osztályú megoldás, 92%-os hatékonysággal. Ez azt jelenti, hogy az erősítő minimális hőt termel, így a maximális energiát hasznosítja. Ezáltal minimalizálhatók a nagy tápegységekre, transzformátorokra, hűtőbordákra fordított költségek... ez az egyik oka annak, hogy a CA802BT lenyűgöző hangzással rendelkezik.
A CA802BT DAC áramköre az ESS Technology neves gyártótól származik, amelynek Sabre ES9023 24 bites DAC chipje integrált 2Vrms OP erősítővel rendelkezik. A szabadalmaztatott Hyper Stream TM architektúrának és a Time Domain Jitter Eliminator technológiának köszönhetően 112 dB-es dinamikatartomány érhető el minimális torzítással.
Az ES9023 DAC chip szabadalmaztatott HyperstreamTM Time Domain Jitter Eliminator technológiája rendkívül alacsony szinten tartja a digitális torzítást.
Az előlapon fejhallgató-kimenet található. Az erősítő funkcióit könnyen vezérelheti az előlapon lévő multifunkciós gombbal vagy a mellékelt távirányítóval.
Kiváló csatlakozási lehetőségek
Sokan örülnek majd annak, hogy a CA802BT modell beépített Bluetooth vevővel rendelkezik, amely lehetővé teszi kedvenc zenéjének egyszerű streamelését, például mobiltelefon segítségével. A Bluetooth 5.0 és a Qualcomm aptX technológiának köszönhetően jó hatótávolságot és mindenekelőtt kiváló hangminőséget kap.
- Kompakt sztereó digitális erősítő, DAC, fejhallgató-erősítő kiváló hangminőséggel
- Teljes alumínium kivitel
- Nagy teljesítményű Class D kialakítás Infineon áramkör alapján
- Kimeneti teljesítmény: 2x40 Watt (8 Ohm), 2x80 Watt (4 Ohm)
- Hangerőszabályozás a japán NJRC NJW1194 áramkörével az alacsony torzítás érdekében
-
Bluetooth 5.0 Qualcomm aptX technológiával a legjobb hangminőségért
-
Nyolc beépített EQ mód és hangszínszabályozás (+/- 10 dB)
-
RCA, optikai és koaxiális bemenet
-
USB bemenet 32 bites / 384 kHz mintavételezéssel és Plug´n´Play funkcióval (nem szükséges szoftver)
-
Mélynyomó kimenet
-
Fejhallgató-kimenet az előlapon – 2 x 100 mW 32 Ohmnál
-
A kijelző szövegszíne választható (fehér, piros, zöld, kék, sárga, cián, narancssárga vagy lila)
-
Külső tápegység adapter a kiváló hangminőség és a minimalizált interferenciakockázat érdekében
- Távirányító
Az öntött alumínium burkolat alatt a legmodernebb technológiákat találja. Kézzel válogatott, kiváló minőségű komponensek, amelyek együttesen természetes, erőteljes és részletgazdag hangzást nyújtanak – jóval drágább versenytársak szintjén. A számos funkció és a gyönyörű külső megjelenés révén ez az eszköz kiváló minőségű komponenssé válik sztereó rendszerében.
MŰSZAKI ADATOK
| Típus: | Digitális Class D erősítő |
| Teljesítmény: | Bluetooth vétel, digitális bemenetek, SUB kimenet |
| Erősítő teljesítménye: | 2 x 40 watt (8 ohm), 2 x 80 watt (4 ohm) |
| Frekvenciatartomány: | 20 - 20 000 Hz |
| Bemenetek: | 1 x Qualcomm© aptX™ Bluetooth 5.0, 1 x optikai, 1 x sztereó RCA / digitális koaxiális, 1 x USB micro |
| Kimenetek: | 1 x fejhallgató-kimenet / 3,5 mm jack, 1 x mélynyomó kimenet |
| Jel/zaj arány: | 108 dB |
| Torzítás: | 0,003% |
| Energiafogyasztás: | 35 W (normál hangerő), <0,5 W (készenléti üzemmód) |
| Méretek: | 150 x 38 x 170 mm (Sz x M x Mé) |
| Tömeg: | Tápegység nélkül: 0,52 kg |