Teljesen új, kiváló hangzású és felszereltségű sztereó kompakt erősítő érkezik a piacra.
Kiemelendő az MM rendszerű gramofonokhoz való bemenet, az új VFD technológiájú kijelző, a nagyobb kimeneti teljesítmény, valamint két további digitális bemenet (optikai és koaxiális) TV-hez, streamerhez, internetes/DAB rádióhoz, laptophoz, PC-hez stb. A VT-90 egy kiváló minőségű sztereó kompakt erősítő, amely széles körű jelforrások csatlakoztatására alkalmas (2 x analóg, köztük 1 x MM rendszerű gramofonokhoz, digitális optikai és koaxiális, USB és BT V5.0).
A VT-90 A/B hangszóró kimeneti lehetőséget kínál. Ennek köszönhetően a VT-90 ideális megoldás egy másik helyiség hanggal való ellátására is. Emellett a VT-90 rendelkezik Pre-Out kimenettel, hangszínszabályozással (magasak, basszus, egyensúly), valamint IR távirányítóval a digitális jelbemenetek és a hangerő vezérléséhez. A VT-90 elegáns előlapja 4 mm vastag, csiszolt alumíniumból készült, az kezőszervek szintén alumíniumból vannak.
| Típus: | integrált erősítő |
| Frekvenciatartomány: | 20Hz - 20kHz (+/-3dB) |
| Teljesítmény: | Zene / 4 Ohm 180W / 2x90W |
| Torzítási tényező: | 0,1 % (1 kHz / 1 W) |
| Bemeneti érzékenység: | 500 mV (1 kHz / THD 1 %) |
| Jel-zaj arány: | > 85 dB |
| Bemenetek: | 1 x sztereó cinch 1 x sztereó cinch phono MM USB BT (V 5.0) optikai és koaxiális |
| Kimenetek: | 1 x Pre-Out - sztereó cinch aljzat banáncsatlakozós csavaros terminálok 4 hangszóródobozhoz 3,5 mm-es fejhallgató-aljzat |
| Üzemi feszültség: | 230V / 50Hz |
| Szín: | Fekete |
| Méretek: | (Sz x M x Mé) 300 x 175 x 89 mm |
| Automatikus készenléti üzemmód: | Igen |
| Energiafogyasztás automatikus készenléti üzemmódban: | < 0,4 W hálózat nélküli készenléti üzemmódban |
| Tömeg: | 3 kg |
| Csomag tartalma: | Tápkábel Távirányító BT antenna DE használati útmutató |