2MR: alacsony profilú lemezjátszókra optimalizált szereléshez tervezve
Az Ortofon 2MR speciálisan tervezett hangszedőházzal rendelkezik, amelyet olyan lemezjátszókhoz és hangkarokhoz alakítottak ki, mint például a Rega, megfelelve az alacsony alakfaktorú hangszedőkkel szemben támasztott követelményeiknek. Az alacsony hangszedőház révén zökkenőmentesen illeszkedik a rendszerbe, anélkül hogy módosításokra vagy távtartó alátétekre lenne szükség a hangkar alá, így csupán két csavarral gyorsan és egyszerűen felszerelhető.
MM hangszedő, Shibata gyémánt tű
A csomag tartalmazza: mechanikus mérleget, szénszálas tűkefét, Ortofon logós csavarhúzót
Made in Denmark
- Az Ortofon 2M sorozatának zászlóshajója
- Ajánlott leszorítóerő mindössze 1,5 g
- A csomag tartalmazza: mechanikus mérleget, szénszálas tűkefét, csavarhúzót és csavarokat
- Shibata gyémánt tű – ugyanaz a gyémánt, mint az MC Cadenza Black modellben
- Ugyanaz a gyémánt, mint a nagyra becsült MC Cadenza Black modellben.
- Karcsú, magasan polírozott profilja rendkívül széles érintkezési felületet biztosít a barázda falain, és különösen részletes reprodukciót garantál a teljes frekvenciaspektrumban
- A ház Lexanból készült, ez a forradalmi anyag nagy szilárdságot garantál, miközben kiküszöböli a nemkívánatos rezonanciákat
- Osztott pólusvezetékek ezüstözött rézhuzalokkal
Jellemzők:
Valószínűleg a világ legjobb MM hangszedője!!
? Nude Shibata gyémánt
? speciálisan módosított egység, osztott póluscsapokkal és ezüstözött rézhuzalokkal
? Lexan DMX Piano Black (zongorafekete) ház
? 3 mm-rel csökkentett házmagasság és összesúly 6,0 g
Orosz Hi-FI.ru magazin, 2010. október –
Gyönyörű hangzás, brilliáns dinamika, magas felbontás.
Abszolút megérdemelt Best Buy (legjobb vétel) díj.
95%-os pontszám: Dizájn 95, Felhasználóbarátság 90.
| Kimeneti feszültség 1000 Hz-en, 5 cm/s | 5 mV |
| Csatornaegyensúly 1 kHz-en | 1 dB |
| Csatornaszeparáció 1 kHz-en | 26 dB |
| Csatornaszeparáció 15 kHz-en | 15 dB |
| Frekvenciatartomány -3 dB-nél | 20-31.000 Hz |
| Frekvenciaválasz | 20-20.000 + 2 / - 0 dB |
| Követési képesség 315 Hz-en | 80 um |
| Engedékenység | 22 um / mN |
| Tű | Nude Shibata |
| Tűhegy sugara | r/R 6/50 µm |
| Leszorítóerő tartomány | 1,4-1,7 g (14-17 mN) |
| Ajánlott leszorítóerő | 1,5 g (15 mN) |
| Követési szög | 20 ° |
| Belső impedancia, DC ellenállás | 1,2 kOhm |
| Belső induktivitás | 630 mH |
| Ajánlott terhelési ellenállás | 47 kOhm |
| Ajánlott terhelési kapacitás | 150-300 pF |
| Hangszedő tömege | 6,0 g |