2MR: optimalizált szerelésre tervezve alacsony profilú lemezjátszókhoz
Az Ortofon 2MR speciálisan tervezett hangszedő házzal rendelkezik, amely olyan lemezjátszókhoz és karokhoz lett kialakítva, mint például a Rega, megfelelve az alacsony formai tényezőjű hangszedőkkel szemben támasztott követelményeknek. Az alacsony hangszedőtest révén zökkenőmentesen illeszkedik, anélkül hogy módosításokra vagy alátétekre lenne szükség a kar alatt, lehetővé téve a gyors és egyszerű felszerelést mindössze két csavarral.
MM hangszedő, gyémánt elliptikus tű
A csomag tartalmazza: tűtisztító kefét, csavarhúzót és csavarokat
Made in Denmark.
Jellemzők:
? pontosabb hangvisszaadás
? kivételes ár-teljesítmény arány
? nagy felbontású hang, alkalmas modern felvételekhez
? csupasz elliptikus gyémánt
? OFC réz vezetékek
| Kimeneti feszültség 1000 Hz-en, 5cm/sec. | 5,5 mV |
| Csatornaegyensúly 1 kHz-en | 1,5 dB |
| Csatornaszeparáció 1 kHz-en | 25 dB |
| Csatornaszeparáció 15 kHz-en | 15 dB |
| Frekvenciatartomány - 3 dB-en | 20-25.000 Hz |
| Frekvenciaválasz | 20-20.000 + 2 / - 1 dB |
| Követési képesség 315Hz-en | 80 um |
| Megfelelőség | 20 um / mN |
| Tű | Diamond - Elliptikus tű |
| Tűhegy sugara | r / R 8 / 18 ?m |
| Leszorítóerő tartomány | 1,6-2,0 g (16-20 mN) |
| Ajánlott leszorítóerő | 1,8 g (18 mN) |
| Követési szög | 20 ° |
| Belső impedancia, DC ellenállás | 1,3 kOhm |
| Belső induktivitás | 700 mH |
| Ajánlott terhelési ellenállás | 47 kOhm |
| Ajánlott terhelési kapacitás | 150-300 pF |
| Hangszedő tömege | 6,0 g |